REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Poznaj nasze zasady realizacji zamówień.

Wszystkie nasze produkty powstają na indywidualne zamówienie, dlatego mogą się nieznacznie różnić od tych prezentowanych na zdjęciach. Po złożeniu zamówienia i wybraniu jego parametrów przystępujemy do realizacji. Zazwyczaj zajmuje to ok. 10 dni roboczych. Przy składaniu zamówienia prosimy wziąć pod uwagę okresy wzmożonego zainteresowania naszymi produktami takie jak okres Świat Bożego Narodzenia czy sezon ślubny. Istnieje możliwość przyspieszonej realizacji – prosimy o wiadomość przed złożeniem zamówienia. Zobaczymy co da się zrobić:) Czas realizacji zamówień indywidualnych może być dłuższy jeśli wymagać on będzie od nas sprowadzenia niestandardowych materiałów.

Nasze produkty wysyłamy do Was za pośrednictwem: Poczta Polska – Paczka +, Paczkomaty InPost oraz Kurier DPD.

Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Produkty na zamówienie nie podlegają zwrotom. W szczególnych przypadkach możemy wymienić produkt na inny, w zależności od dostępności. Więcej informacji na temat zwrotów znajdziecie w naszym Regulaminie.

ZNAJDŹ NAS